2.6 C
Brno
Pondělí, 27 března, 2023

Pripravte sa na zimu plnú športu

Aj keď to vonku zatiaľ príliš na mrazivé obdobie nevyzerá, teplé rukavice a hrejivú čiapku si môžete zaobstarať už teraz. Zvlášť pokiaľ patríte medzi vášnivých športovcov a zimu si užívate predovšetkým na lyžiach, bežkách či nezmykoch na horách. Špecialista na outdoor vybavenie, cyklistiku a zimné športy práve naskladňuje kompletné vybavenie na zimu.

Hurá na lyže

Zimnú dovolenku si väčšina z nás spája s kvalitným prašanom a zjazdovkami. Ak potrebujete oživiť svoju výbavu na zimu, skúste nové a moderné freeride lyže. So špičkovými lyžami si užijete neupravený terén aj adrenalín. Aby ste si mohli slobodu na lyžiach užiť na maximum, budete okrem zručností a praxe na lyžiach potrebovať aj špičkové palice a už spomínané teplé rukavice, s ktorými budete mať stále pevný úchop rúk. Pokiaľ stále nemáte jasnú predstavu, aká značka sa stane vašim favoritom, potom odporúčame testovacie sety na skúšku. Do terénu sa vám budú zaiste hodiť aj chrániče chrbtice a okuliare pre vaše oči. Ako povinnú výbavu nielen v teréne na freeride lyžiach vnímame helmu a lavínovú výbavu. Nadšení športovci budú jasať z funkčných batohov a ďalších praktických doplnkov.

Na bežky aj kopec

Ak sa zatiaľ na neupravený terén necítite, ale zimným aktivitám holdujete, stavte na osvedčenú klasiku v podobe bežkovania a lyžovania na zjazdovkách. Aj tu si môžete vychutnať vlastnosti a prednosti prémiového vybavenia od špičkových značiek vďaka pestrému sortimentu samotných palíc, rukavíc, topánok či bežiek. V ponuke samozrejme nechýba kompletná výbava na zjazdové lyžovanie. Využite parádne ceny a nakupujte online z pohodlia domova. Budete prekvapení, za aké dostupné ceny sa môžete nachystať na tohtoročnú zimu a vychutnať si jednotlivé športy do posledného nervu v tele. Teraz už zostáva len vybrať termín a destináciu, kde sa so svojím novým vybavením predvediete.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality