1.7 C
Brno
Sobota, 4 února, 2023

Elektromobil Dacia Spring si už objednalo viac ako 40 tisíc zákazníkov. Viac ako 15 tisíc z nich už auto má

Prví zákazníci už od októbra nadšene navštevujú sieť predajní Dacia, aby si prevzali svoj nový elektromobil Spring, ktorý si predobjednali v období od marca do júna 2021.

Táto predobjednávková akcia spustená v mnohých európskych krajinách (Francúzsko, Taliansko, Nemecko, Rumunsko, Španielsko atď.) zaznamenala veľký úspech a počas troch mesiacov bolo vykonaných viac ako 16 000 rezervácií.

A to ešte nie je koniec! V celej Európe, v mestských, prímestských aj vidieckych oblastiach, si Spring naďalej získava zákazníkov s viac ako 5 000 objednávkami mesačne od júla.

Ponukou mestského vozidla so vzhľadom SUV, 100% elektrického a dostupného pre čo najväčší počet ľudí, ide Dacia s dobou. Jednoduché používanie a nabíjanie, rovnako ako dojazd až 305 km v meste (mestský cyklus WLTP, 230 km v kombinovanom cykle WLTP) z neho robí relevantný nástroj mobility pre väčšinu Európanov, ktorí denne prejdú v priemere len 30 km.

Model Spring, zástanca 100% elektrickej mobility, je obľúbený u zákazníkov značky, ktoré už presvedčili vlastnosti vozidiel Dacia: jednoduché, robustné, dostupné as najlepším pomerom ceny a výkonu.

Spring je však predovšetkým vozidlom, ktoré oslovuje úplne nových zákazníkov, pretože väčšina z nich kupuje vozidlo Dacia prvýkrát (8 z 10 vo Francúzsku).

„S viac ako 40 000 objednávkami za osem mesiacov je Spring na skvelom začiatku. Sprístupnením elektromobility pre každého získava Spring ako zákazníkov, ktorí už značku Dacia poznajú, tak väčšinu nových zákazníkov. R-EVolution je v plnom prúde,“ hovorí Xavier Martinet, obchodný a marketingový riaditeľ značky Dacia

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality