1.7 C
Brno
Sobota, 4 února, 2023

Moderný dizajn, ergonómia aj veľký priestor vo vnútri vozidla, to je nová KIA SPORTAGE

Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi moderne vyzerajúce vozidlá, a to nielen z vonkajšej strany, ale aj vo vnútri, určite neprehliadnite model Kia Sportage. Jej dizajn je na prvý pohľad úplne okúzľujúci a zaujme v každom veku. Cez celú šírku masy sa nachádza integrovaná čierna mriežka chladiča s detailnou sieťovinou so vzorom čierneho plástu, ktorú dopĺňajú svetlá na denné svietenie LED. Tvar bumerangu, ktorý svetlá majú, sú výrazné, rovnako ako maticové LED svetlomety.

To, načo ste zvyknutí aj mnohé nové

Krásna, nová a neprehliadnuteľná Kia Sportage má aj kultovú mriežku chladiča v tvare tigrieho nosa. Je pre túto značku charakteristická a má veľký úspech. To, že ide o športové vozidlo, dáva na prvý pohľad najavo bočný profil. Vďaka plným LED svetlometom je každá cesta za akéhokoľvek počasia prehľadná a dobre viditeľná.

V zadnej časti sa nachádzajú žiletkové zadné svetlá LED, ktoré tvoria dojem ohromného širokého vzhľadu. Strešný spojler ukrýva zadný stierač, čo umocňuje moderný vzhľad a skvelý výhľad vodičovi pri riadení vozidla. Spodný nárazník má farbu karosérie s odrazkami a hmlovými svetlami obloženia má ako celok dokonalý, čistý a moderný dizajn.

Vnútri pohodlie, komfort, moderné technológie

Kia Sportage má rafinovaný interiér, ktorý vás nenechá chladnými. Kabína v luxusnom poňatí je moderná, bez zbytočných drobností, je zameraná na komfort vodiča a jeho maximálne pohodlie. Oceníte špičkový integrovaný zakrivený displej, športový čierny kožený volant do tvaru písmena D aj stredovú konzolu s voličom prevodovky.

Priestor ako celok má dômyselné designové vylepšenia po celom vozidle. Neprehliadnuteľná je aj luxusná hliníková úprava palubnej dosky, dverí, jemne spracované športové vetracie otvory s pololesklou chrómovou obrubou a osvetlenie. Čakajú na vás aj prelomové technológie a inovácie. Dotykový displej s mnohými režimami a jednoduchým ovládaním uľahčí cestovanie.

Spolucestujúci uvítajú priestor pre nich ako na sedačkách, tak pri priestore pre nohy a mnoho úložných priestorov. Mäkké materiály, z ktorých sú sedadlá vyrobené, sú príjemné, navyše sedadlá vpredu majú mimoriadne pohodlnú a štíhlu športovú konštrukciu.

Viac na autobecchi.sk/kia/kia-sportage/.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality