2.6 C
Brno
Pondělí, 27 března, 2023

Porovnanie parametrov VPN Proxy One Pro a NordVPN: Ktorá VPN vyhrala?

Koho sa oplatí objednať: VPN Proxy One Pro, alebo je lepšie dať prednosť SlickVPN? Obe VPN sme porovnali z niekoľkých hľadísk, konečný výsledok je 5,4/10 ku 9/10.

Test rýchlosti Proxy One Pro VPN vs SlickVPN, Ktorá víťazí?

U VPN sa oplatí pozerať najmä na rýchlosť, čo platí aj o Proxy One Pro VPN a SlickVPN.

Prvé menované sme namerali rýchlosť sťahovania 27 Mb/s, prípade druhé 183 Mb/s. VPN Proxy One Pro tak je o 156 Mb/s pomalší ako Slick VPN.

Priemerný upload u VPN Proxy One Pro dosiahol 3 Mb/s. SlickVPN sme namerali rýchlosť 103 Mb/s, v dôsledku čoho je o 100 Mb/s rýchlejšie.

Rýchlosť odozvy dosiahla u prvej VPN v priemere 236 ms. Čas odozvy u SlickVPN skript nameral 11 ms. Pri odozve je to naopak, čím nižšia hodnota, tým lepšie, takže Proxy One Pro VPN bola o 225 ms horšie.

Priebežné skóre VPN Proxy One Pro vs. Slick VPN je zatiaľ 3/10 : 7/10.

Podarí sa VPN Proxy One Pro prehrávať seriály z Netflixu?

Dostatočná rýchlosť downloadu je dôležitá pre bezproblémové odblokovanie Netflixu, VPN Proxy One Pro túto schopnosť vie. Pre odblokovanie väčšinou stačí spustiť VPN a zvoliť príslušnú krajinu, Slick VPN cudzojazyčný Netflix odblokovať nezvládne.

Vďaka VPN je možné sledovať aj blokované YouTube videá, pričom SlickVPN takú zručnosť nezahŕňa. Druhá z VPN funkciu obídenia YouTube zámku má.

Dobrá VPN by mala podporovať aj MultiHop pripojenie, ochranu pred únikom DNS a BitTorrent. Napríklad VPN Proxy One Pro zahŕňa ochranu pred DNS únikom a SlickVPN napríklad nemá whitelisting.

Skóre v sekcii funkcie tak je 9/10 vs. 9/10.

Prekoná konkurenciu Proxy One Pro VPN v počte krajín a serverov?

Šírka ponuky serverov môže napovedať o rýchlosti pripojenia, VPN Proxy One Pro uvádza 7 serverov. V ponuke SlickVPN sa uvádza 5400 serverov. Prvá menovaná ich tak ponúka o 5393 menej .

Podobne dôležitý je počet krajín, kde sú servery, u SlickVPN robí 59. Druhá z porovnávaných VPN má 7, čiže o 29 menej. V tomto meraní síl teda prehráva.

Významný je tiež počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých Proxy One Pro VPN dokáže 5. SlickVPN v jeden moment povolí pripojiť 5 zariadenia. Úplný prehľad vlastností nájdete v článku VPN zadarmo.

Aké platformy vedia VPN Proxy One Pro a ktoré zvláda SlickVPN?

Jedným z prvých parametrov VPN, na ktoré by ste mali pozerať, sú podporované platformy, VPN Proxy One Pro zvláda Android a zvláda operačný systém iOS. Slick VPN systém iOS zvláda, systém Android vie bez problémov zabezpečiť.

Sídlo VPN je dôležité s ohľadom na vzťah legislatívy danej krajiny a zdieľaním informácií o užívateľoch, VPN Proxy One Pro má domov v Japonsku. Prevádzkovateľ druhej VPN má korene v USA.

Rozhranie VPN Proxy One Pro nebola lokalizovaná v slovenčine, SlickVPN slovensky tiež nastaviť nemožno.

V známkovaní podporovaných platforiem dosiahla Proxy One Pro VPN známky 6/10, Slick VPN si nesie hodnotenie 10/10.

Cena VPN Proxy One Pro – Slick VPN

SlickVPN je možné predplatiť už od 4,04 € mesačne, objednať druhú z VPN si môžete za 5,02 € mesačne. Výsledné hodnotenie za pomer cena/funkcia je 2/10 pre prvé VPN a 9/10 pre druhú VPN z porovnania.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality