1.7 C
Brno
Sobota, 4 února, 2023

Letná dovolenka nielen v Chorvátsku: Kam vyraziť k moru?

Už ste premýšľali, kde budúci rok strávite svoju letnú dovolenku? Zima síce ešte ani nezačala, máme krásnu jeseň, ale určite je dobré mať plány do budúcnosti. Kam sa vypraviť, aby ste zažili dni plné slnečných lúčov, báječné kúpanie a dobré jedlo? Čo tak ísť do Chorvátska?

Apartmány Chorvátsko

Ubytovanie v Chorvátsku

Chorvátsko patrí k obľúbeným letným destináciám. Je to aj preto, že je v celkom dobrej dojazdovej vzdialenosti z Českej republiky. Na Istrii ste schopní dôjsť už počas ôsmich hodín. A aké si vyberiete ubytovanie? Chorvátsko je krajinou mnohých možností, takže môžete leňošiť v hoteloch, v súkromí aj v kempoch. Záleží čisto na vás, čomu dávate prednosť. Apartmány Chorvátsko sú obľúbeným spôsobom letnej rekreácie. Ponúkajú všetko, čo potrebujete, aby ste týždeň, desať alebo štrnásť dní prežili v pohode.

Istria, alebo Dalmácia?

Krásna Istria je na kúpanie ako stvorená a nájdete tu pekné pieskové aj kamienkové pláže. Za návštevu určite stoja turistické destinácie, ako sú Pula, Poreč, Umag, Roving či Rabac. Alebo môžete ísť o niečo južnejšie až do Dalmácie a na Makarskú riviéru, ktorá ponúka jedny z najkrajších pláží na pobreží Jadranského mora.

Kam na dovolenku v tuzemsku?

Ak nehodláte na letnú dovolenku cestovať až k ďalekému moru a radšej by ste zostali v Českej republike, ponúka sa vám množstvo miest na trávenie voľného času. Máte radi hory, alebo kúpele? Páči sa vám jazdiť na bicykli? Potom stojí za to prejsť sa po južnej Morave a nájsť si tu aj ubytovanie. Pavlov je napríklad priam ideálnym miestom v blízkosti vodnej nádrže Nové mlyny, v ktorej je možné sa ochladiť po celodennom výlete na bicykli. Zároveň sú v jeho okolí vínne pivnice, ktoré lákajú na návštevu a na ochutnanie výborného červeného alebo bieleho moravského vína.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality