10.8 C
Brno
Pátek, 1 března, 2024

100% elektrická značka Moustache Bikes

Aby mohlo auto zostať v garáži …

To boli prvé slová a zároveň motívy zakladateľov francúzskej  značky Moustache vyrábajúca elektrobicykle. Naliehavosť tejto vízie v súčasnosti nadobúda ešte viac na sile.

Elektrobicykel sa stáva novým znakom doby, ktorý otvára nové možnosti. A tak elektro bike „dláždi“ cestu k novým zážitkom, novým horizontom, novým užívateľom. Možnostiam sa nekladú takmer žiadne hranice.

Prečo názov Moustache?

Toto slovo vo francúzštine znamená fúzy a je už dávno úzko spojené s históriou bicykla. Veď možno každého napadne, že tvar prvých rajdov na bicykli až náramne pripomínali práve fúzy. Každé fúzy sú jedinečné, každé fúzy vyčnievajú z davu, každé fúzy majú svoju vlastnú, silnú identitu. Presne ako ebajky zn. Moustache!

Filozofia značky Moustache vychádza z presvedčenia, že ebajky môžu dať bicyklovaniu impulz nevídaných rozmerov. Že ebajk môže byť perfektnou alternatívou k jazde automobilom. Či v meste, vo voľnom čase pri pohodovej jazde alebo na športové použitie. Kvalitný ebajk môže priniesť skutočne veľa pôžitku a úžitku!

Individuálne potreby, modernosť, kvalita a inovatívnosť sú hlavnými atribútmi pri vývoji každého modelu. Ebajk, ktorý svojim jedinečným dizajnom, komfortom a ergonómiou prinesie skutočnú pridanú hodnotu.

Značku Moustache založili v roku 2011 dvaja „blázniví“ kamaráti. Dvaja ľudia s rovnako bláznivou myšlienkou, ktorých kompetencie sa skvelo dopĺňajú. Manu (vývoj) a Greg (obchod) sa „bezhlavo“ vrhli do tohto dobrodružstva. Firma sídli v okúzľujúcom francúzskom regióne Vogézy. Tam vyrastali, tam žijú ich rodiny a tam sa formovali ich hodnoty. A tam s nadšením vyvíjajú a vyrábali ebajky značky Moustache.

Je si skutočne z čoho vyberať!

Nechaj auto v garáži a sadni na elektrobicykel. Táto myšlienka sa premietla aj do názvu jednotlivých modelov. Lundi (fr. pondelok) či Friday(piatok) sú modely na všedný deň, napr. na cestu do práce. Xroad – ebajk na všetko, na cyklocestu aj do terénu. Modely Weekend predstavujú celoodpružené všestranné ebajky, určené na víkendové výlety a môžu byť vybavené aj technológiou Bosch Dual Battery, kedy so sumárnou kapacitou batérii 1125 Wh môžete na jedno nabitie naozaj prejazdiť aj celý víkend. Na horských ebajkoch Trail si zas užijete jazdu lesom, rovnako dole ako aj hore kopcom. A s endurom Game môžete rozohrať naozaj „vysokú hru“ na 29 palcových kolesách a zdvihoch 160 až 170mm. Alebo Vám viac učarovala cesta? Potom sú tu modely Dimanche (fr. nedeľa), cestné ebajky na jazdu nielen v posledný deň v týždni. A ak by Vás predsa len zlákala vidina dobrodružstva mimo asfalt, Moustache vyrába aj e-gravel s 29“ kolesami.

Dnes sa už rodina používateľov elektrobicyklov značky Moustache rozrástla do celého sveta vrátane Slovenska. Preto, ak chcete zažiť ten výnimočný pocit neváhajte a bežte si niektorý z ich modelov pozrieť a možno aj vyskúšať na vlastnej koži do predajní ebajk® – Svet elektrobicyklov. POZOR „fúzy“ sú veľmi nákazlivé!

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality