10.8 C
Brno
Pátek, 1 března, 2024

Nová generácia Opel Mokka je už na svete! Čím je tak majestátna?

Prémiový crossover, ktorý vás nenechá chladným. Aj o tom je nový Opel Mokka. Prečo si získava takú obľubu vo svete? Pretože ľudia stále milujú kompaktné crossovery a malé SUV. Opel sa týmto ľuďom snaží vyjsť v ústrety a vytvoriť vozidlo, ktoré každému padne do oka. Čo na neho hovoríte vy?

Opel je rodina

Skúste nájsť model, ktorý nie je vytvorený pre rodinu s deťmi. Všetky modely, ktoré Opel kedy vytvoril sú založené pre moderné rodiny. Aby ste zažili komfort na cestách a pokojnú jazdu, kde sa nikto neháda, nikto sa na nikoho netlačí a každý má svoj priestor vo vozidle.

Mokka ponúka priestranný interiér, aby sa do neho zmestili autosedačky a všetky potrebné vybavenia pre vašich najmenších. Stručne povedané, nová Mokka je zameraná pre všetkých, ktorí uprednostňujú atraktívny vzhľad, špičkovú technológiu a prémiovú kvalitu.

Odlišný od všetkých

Nie je žiadnou novinkou, že cestám aj naďalej dominujú biele a čierne vozidlá. Aj v tomto je Opel Mokka iná a atraktívna. Okrem bielej a čiernej môžete svojej novej Mokke nakonfigurovať červenú zelenú alebo modrú karosériu.

Farby však nie sú jediná pastva pre oči, ktorá vás hneď pri pohľade zaujme. Vyznačuje sa výraznými líniami a novou tvárou značky Opel. Nesmieme však zabudnúť aj na zvyšok rodiny ako je Opel Crossland a Opel Grandland. Teraz máme kompletnú rodinu vozidel Opel.

Pohľad pod kapotu

Pokiaľ ide o spotrebu paliva, Mokka má výhodu nad svojimi súpermi z konkurencie. Priemerná spotrebu sa pohybuje len na 6,1 l/100 km, čo je o menej ako napríklad Volkswagen T-Roc a Honda HR-V. Ako sa nová Mokka správa vo svojom živle na ceste?

Na otvorenej ceste a pri vyšších rýchlostiach je Mokka uvoľneným, kultivovaným živočíchom. Jej 8-stupňová automatická prevodovka je dobre prispôsobená charakteristikám výkonu turbo-benzínového motora. Obehnúť pomalé kamióny jej tak nerobí problém.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality